POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA STREFA UCZNIA KIERUNKI KONTAKT REKRUTACJA 🔽


Dlaczego akurat nas warto wybrać?


Zajmujemy się profesjonalnym kształceniem zawodowym.

Szkołę stworzyliśmy z myślą o tych, którzy w przyjaznej atmosferze chcą zdobyć wykształcenie. Spośród innych szkół wyróżnia nas bardzo bogata oferta, która obejmuje ponad 14 kierunków nauczania. Stworzyliśmy ją po dokładnym zbadaniu potrzeb i oczekiwań naszych słuchaczy. Uważnie śledzimy też sytuację na rynku pracy.

Działamy w Słupsku. Dzięki temu dynamicznie wzbogacamy swoje doświadczenia i obniżamy koszty nauki. W przyszłości pragniemy rozwinąć się w innych miastach Polski.

Zatrudniamy tylko fachowców w swojej dziedzinie. Nasi wykładowcy mają wysokie kwalifikacje zawodowe i niezbędne uprawnienia pedagogiczne.
Nauka w naszej szkole jest bezpłatna.

Argumenty za nauką u nas:


Bezpłatna naukaDobra szkoła nie musi sporo kosztować. Tak jak wszędzie wspominamy, u nas nauka jest bezpłatna.

Gwarancja jakościMamy uprawnienia szkoły publicznej* dzięki temu możemy korzystać z programów MEiN. Jeśli wybierzesz szkołę dwuletnią, kończąc naukę zdobędziesz państwowy dyplom z tytułem technika. Po szkole rocznej zostaniesz specjalistą w zawodzie zgodnym z Polską Klasyfikacją Zawodów. Przez dwa semestry uczyć się będziesz pod okiem wykładowców-praktyków w swojej dziedzinie.
W ten sposób zwiększasz swoją szansę na rynku pracy!

Najlepsze zawody i doradztwo zawodoweZatrudnieni przez nas doradcy zawodowi obserwują zmiany zachodzące na rynku pracy. Dzięki temu możemy Ci natychmiast zaoferować kształcenie w najbardziej popularnych kierunkach! Nie tracisz czasu na naukę, która prowadzi do bezrobocia. Wiemy na czym Ci zależy. Jesteśmy szkołą, która Cię rozumie. Szybko i skutecznie reagujemy. Do naszej oferty wprowadzamy nowe zawody i specjalności, po to abyś (tak jak my) wyprzedzał konkurencję.
Bo my Uczymy zawodowo!

Przyjazna atmosferaNie wierzysz? Sprawdź!
Przekonasz się, że szkołę da się polubić. Nasi nauczyciele są przygotowani pedagogiczne, są wykwalifikowani i mają doświadczenie zawodowe. Dzięki temu nauka nie jest oderwana od rzeczywistości, a Ty uczysz się przede wszystkim tego, co jest najbardziej potrzebne w Twoim zawodzie.

Profesjonalne pracownie zawodoweAbyś dobrze nauczył się swego zawodu, będziesz mógł korzystać z naszych pomocy naukowych i nowoczesnego sprzętu, takiego, który będziesz obsługiwał w swojej przyszłej pracy. Zapewniamy pracownie wyposażone zgodnie z wytycznymi MEN. Realizujemy najnowsze programy nauczania. Dajemy Ci tym samym gwarancję tego, że nie zajmujemy się przestarzałymi technologiami i nieaktualnym, wycofywanym z rynku sprzętem.
Nasza Szkoła została stworzona dokładnie według Twoich potrzeb!

Dobra lokalizacjaAbyś nie musiał nas długo szukać, nasza szkoła znajduje się w centrum miasta. Dzięki temu łatwo do nas dotrzesz, nie tracąc cennego czasu, który możesz wykorzystać na przyjemności!
ZNAJDŹ NAS 🎯

Sprawna organizacja i miła obsługaDokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie i szybko załatwić sprawę, która jest dla Ciebie ważna.


Kadra Szkoły to profesjonaliści:


✔ mają doświadczenie w nauczaniu;
✔ posiadają uprawnienia pedagogiczne, ukończyli specjalne kursy, na których zdobywali wiedzę, o tym jak należy nauczać konkretnych przedmiotów;
✔ posiadają kwalifikacje zawodowe, tytuły naukowe i specjalizacje odpowiadające kierunkom na jakich uczą w naszej Szkole;
✔ do współpracy zaprosiliśmy ich, dlatego że są fachowcami w swojej dziedzinie i zawodowo zajmują się swoją branżą;
✔ indywidualnie traktują każdego naszego słuchacza, służą pomocą w zdobyciu i uzupełnieniu wiedzy; przygotowują się do zajęć, opracowują szczegółowe plany dydaktyczne, po to aby zajęcia wypełnione były tylko najpotrzebniejszymi zagadnieniami i prowadzone były w jasny i przejrzysty sposób;
✔ są mili i przyjaźnie nastawieni do słuchaczy, bo lubią swoja pracę.

Przyjdź i się przekonaj!